Osiągnięcia » 

Medal Europejski

 

 

MEDAL EUROPEJSKI

 

Jest to niekomercyjne, ogólnopolskie przedsięwzięcie organizowane przez Business Centre Club i Urząd Komitetu Integracji Europejskiej promujące ideę integracji europejskiej w środowisku przedsiębiorców, w którym wyróżniane są wyroby i usługi, które swoim standardem nie odbiegają od poziomu europejskiego.

 

Certyfikat i Medal Europejski  za papier toaletowy makulaturowy Bunny SoftŸ otrzymany dnia 18-11-2002 r. w V Edycji Medalu Europejskiego dla Wyrobów.


Certyfikat i Medal Europejski za ręczniki papierowe makulaturowe Bunny SoftŸ otrzymany  dnia 6-11-2003 r. w VII edycji Medalu Europejskiego dla Wyrobów.


Certyfikat i Medal Europejski za Portal internetowy www.bunnysoft.pl otrzymany dnia 18-04-2005 r. w X edycji Medalu Europejskiego dla Usług.


Certyfikat i Medal Europejski za papier toaletowy makulaturowy Bunny SoftŸ biały, 2-warstwowy otrzymany w dniu 19-10-2005 r. w XI edycji Medalu Europejskiego dla Wyrobów.


Certyfikat i Medal Europejski za papier toaletowy makulaturowy Bunny SoftŸ biały, 2-warstwowy, rumiankowy otrzymany w dniu 27-11-2009 r. w XIX edycji Medalu Europejskiego dla Wyrobów.

 

 Certyfikat i Medal Europejski  za ekologiczny papier toaletowy Eko SoftŸ otrzymany dnia 09-11-2011 r. w XXII Edycji Medalu Europejskiego dla Wyrobów.

 

Certyfikat i Medal Europejski za ekologiczny dwuwarstwowy naturalny papier toaletowy makulaturowy Bunny SoftŸ otrzymany dnia 07-11-2012 r. w XXIII Edycji Medalu Europejskiego dla Wyrobów.


Certyfikat i Medal Europejski  za papier toaletowy makulaturowy Bunny Soft Tradycyjny otrzymany dnia 05-06-2013 r. w XXIV Edycji Medalu Europejskiego dla Wyrobów.

 

Facebook