O firmie » 

Firma

 

Firma "W. Lewandowski" Produkcja-Handel-Usługi jest przedsiębiorstwem prywatnym bazującym wyłącznie na polskim kapitale. Jej założycielem i właścicielem jest Wiesław Lewandowski. Swoją działalność gospodarczą prowadzi od 15 marca 1992 roku. Od początku istnienia przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji papierów higienicznych w szerokim asortymencie. Obecnie jest jednym z większych producentów i dystrybutorów w tej branży w Polsce.

 

WillaGłównym warunkiem funkcjonowania firmy jest przestrzeganie zasad etycznych we wszystkich jej działaniach oraz spełnianie oczekiwań klientów poprzez wysoką jakość produktów. Inwestycje w nowoczesne technologie nie tylko umożliwiają wzrost produkcji, zróżnicowanie asortymentów i stałe podwyższanie jakości wyrobów, ale także coraz skuteczniej przyczyniają się do ochrony środowiska. Oferta firmy obejmuje pełną gamę papierów higienicznych wytwarzanych z makulatury i z celulozy.

 

Fabryka papieruPapiery toaletowe jedno i dwuwarstwowe, ręczniki kuchenne, chusteczki higieniczne i kosmetyczne, oraz serwetki sprzedawane są pod markami BunnySoft i EkoSoft. Natomiast papiery toaletowe w tzw. "big rolkach", ręczniki przemysłowe "Mini" i "Maxi", ręczniki składane ZZ i czyściwa papierowe to produkty z serii EkoClean. Wysoką jakość tych produktów gwarantuje stosowanie systemu zarządzania jakością potwierdzone certyfikatem ISO 9001:2008. Firma i jej produkty uzyskały wiele prestiżowych nagród i wyróżnień.

 

krancowa2Siedziba firmy mieści się w zabytkowym obiekcie, niegdyś będącym własnością jednego z łódzkich fabrykantów, dziś poddanym starannej rewitalizacji (czytaj więcej). Produkcja natomiast zlokalizowana jest we Włocławku, w budynkach legendarnej "Celulozy" (czytaj więcej).
Od 1 października 2010 r. firma powiększyła się o łódzki punkt sprzedaży papierów higieniczych i środków czystości, gdzie już wkrótce będzie odbywał się również skup i sprzedaż makulatury (czytaj więcej). 

Zapraszamy do współpracy.

Facebook